Interiérové úpravy v MŠ

Michálkovická školka, která letos opět naplnila svou maximální kapacitu přijatých dětí do předškolního vzdělávání, investovala další prostředky do úprav svého interiéru. Tentokrát přišla řada na úpravy sociálního zázemí. Hygienické normy pro uspořádání těchto prostor jsou stále přísnější, a současná podoba již nevyhovovala rostoucím požadavkům. Na základě doporučení hygieniků proto došlo k pořízení nových zástěn, oddělených držáků na ručníky a dalšího souvisejícího vybavení. Prostory koupelen a toalet jsou tak nyní nejen hygieničtější, ale také mnohem hezčí a příjemnější pro naše předškoláčky. Úpravy byly financovány z rozpočtu obce Michálkovice. Nutno ještě podotknout, že čas realizace celé zakázky byl přímo rekordní a firma vše stihla za velmi krátkou dobu. Díky tomu byl provoz v mateřské školce nepřerušen a pobyt dětí zde probíhal takřka bez omezení. A paní ředitelka Eva Ondrušková už opět přemýšlí, co vylepší příště, aby byly se děti při pobytu ve školce cítily co nejvíce příjemně, komfortně a bezpečně.  

Komentáře k příspěvku

Starší příspěvky